70 88 77 582 w 34
napisz sms o tresci WNIOSEK n nr 7393

Współpraca

Kredyty bez zaświadczenia najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Kredyt Bez Zaświadczenia to oprócz bogatej oferty usług finansowych także wiele możliwości korzystnej współpracy i szansa na ciekawe i dochodowe inwestowanie swoich pieniędzy. Naszą ofertę współpracy kierujemy do różnych grup osób i proponujemy kilka możliwości. Zapoznaj się z naszymi ciekawymi ofertami i wybierz dla siebie tę, która Ci najbardziej odpowiada.

Kliknij i zacznij zarabiać

 

Dla właścicieli małych lombardów oferujemy możliwość współpracy z Polskim Lombardem, który jest największym lombardem w Polsce. Współpraca z Polskim Lombardem to czysta przyjemność i same korzyści. Jeżeli nowe przepisy zmusiły Cię do zakończenia swojego interesu, możesz nadal prowadzić swoją działalność pod skrzydłami Polskiego Lombardu.

 

Na czym polega współpraca z Polskim Lombardem?

 

Jeśli zajmujesz się prowadzeniem lombardu, zostanie z Tobą zawarta umowa współpracy na sprzedaż pożyczek. Na umowie firma Polski Lombard będzie wpisany jako pożyczkodawca, a Ty będziesz widnieć  jako przechowujący towar. Zapewne zastanawiasz się, jakie będziesz miał z tego korzyści.  Przede wszystkim będziesz zarabiał na przechowywaniu towaru, a także na odsetkach od udzielonej pożyczki. Nam natomiast zapłacisz tylko niewielką uzgodnioną prowizję, która zostaje wcześniej ustalona podczas negocjowania warunków współpracy. Naszym wspólnikom dajemy gwarancję jasnej umowy i realnego  zysku. To bardzo opłacalny i prosty sposób współpracy. Polski Lombard może być także Twoim lombardem.

 

Dodatkowo otrzymasz dostęp do specjalnej platformy lombardowej drogą on-line. Poprzez tę platformę będziesz efektywniej zarządzać swoim biznesem, a także będziesz mógł udzielać pożyczek na podstawie umowy lombardowej. Będziesz miał do dyspozycji  także inne produkty finansowe, które będą dostępne dla Ciebie jako pośrednika i dzięki temu także będziesz mógł zarabiać.

 

Polski Lombard oferuje korzystną współpracę zarówno dla lombardów, jak i dla inwestorów.

 

Jakie korzyści osiągniesz dzięki współpracy jako lombard:

 

– Będziesz mógł dołączyć do rozpoznawanej marki, jaką jest Polski Lombard.

 

– Otrzymasz dostęp do bardzo praktycznej oraz łatwiej w obsłudze platformy do obsługi lombardu i pożyczek.

 

– Będziesz mieć gwarancję nietykalności przez Urzędy Skarbowe, a także Komisję Nadzoru Finansowego.

 

– Będziesz miał możliwość sprzedawania nowych pożyczek jako pośrednik.

 

– Nieodebrany towar pochodzący z zastawu zostanie wystawiony na sprzedaż na Twoim profilu Allegro bądź Facebooku.

 

– Damy Ci możliwość korzystania z naszych środków oraz zasobów w celu udzielania większych pożyczek pod nieruchomość.

 

-Będziesz mógł budować własną strukturę oddziałów w systemie lombardowym oraz ich nadzorowanie.

 

Jakie korzyści osiągniesz dzięki współpracy jako inwestor:

 

Ze względu na rosnące zainteresowanie pożyczkami pod zastaw został stworzony innowacyjny i bardzo praktyczny system inwestowania w pożyczki społecznościowe.

 

Tylko u nas pożyczki, które są udzielane klientom, są zabezpieczone zastawem. Dzięki temu prawie 100% pożyczek będzie spłacanych i będą one opłacalne. Dla naszych inwestorów oferujemy zysk w wysokości 5% miesięcznie od każdej udzielonej pożyczki.

 

Polski Lombard gwarantuje  wyjątkowo przejrzyste warunki:

 

– Klient, który chce pożyczyć pieniądze, kontaktuje się z nami. My weryfikujemy takiego klienta oraz przedmiot zastawu i proponujemy kwotę pożyczki. Ty otrzymujesz powiadomienie i akceptujesz ofertę, a następnie przelewasz kwotę pożyczki na podany rachunek bankowy klienta za naszym pośrednictwem.

 

Dalej sprawą zajmiemy się my, także nie będziesz musiał się martwić, czy klient spłaci pożyczkę, czy też nie. Bierzemy wszystko na siebie. Ewentualnie będziemy windykować klienta lub sprzedamy zastawiony przedmiot. Co dla Ciebie ważne jako dla inwestora, to to, że co miesiąc otrzymasz prowizję na swój wkład finansowy w udzieloną pożyczkę. Nie ma znaczenia, czy klient spłaci pożyczkę, czy też przedłuży termin spłaty. W przypadku gdy klient spłaci pożyczkę, Ty otrzymasz zwrot kwoty z pożyczki. Jeśli klient pożyczki nie spłaci, otrzymasz stałe 5% wartości odsetek od udzielonej kwoty pożyczki. Bez względu na sytuację i tak zarobisz.

 

Nieprzerwanie będziesz miał dostęp do systemu transakcyjnego i będziesz widział, ile jest ogólnie udzielonych pożyczek oraz ile już spłaconych.

 

W specjalnym panelu administracyjnym będziesz miał wgląd do wszystkich danych dotyczących: kto zaciągnął pożyczkę, pod co jest udzielona pożyczka i co stanowi jej zabezpieczenie, a także do fotografii przedmiotu zastawu.

 

Ty będziesz pożyczkodawcą, a Polski Lombard skutecznym pośrednikiem w udzielaniu pożyczek. Jeśli jesteś zainteresowany, koniecznie się z nami skontaktuj.

 

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w charakterze agenta kredytowego, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Dzięki współpracy z nami będziesz mógł się realizować i rozwinąć skrzydła pod naszą opieką. Nasza firma skupia  tysiące współpracujących agentów, dlatego, że współpraca z nami to same korzyści i czysta przyjemność. Współpracując z nami, możesz wiele zyskać. Abyś mógł zostać naszym agentem, nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Jedyne, czego oczekujemy to chęci nawiązywania nowych znajomości z jak największą grupą osób. Dlatego, więc jeśli lubisz pracę z ludźmi, chętnie udzielasz rad i jesteś otwarty na nowe kontakty, to jesteś najlepszym kandydatem. Nasza firma zapewni Ci wsparcie, które znacznie ułatwi Ci pracę i wejście na rynek. Wyposażymy Cię w narzędzia niezbędne do wykonywani obowiązków w roli agenta kredytowego. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, otrzymasz dostęp do specjalnej platformy dla agentów i to będzie Twoje główne narzędzie pracy.  Dzięki dostępowi do platformy dla agentów, będziesz mógł monitorować wszystkie przeprowadzone przez siebie transakcje. Zapewniamy Ci pomoc i wsparcie na każdym kroku. Współpracujemy z serwisem Multiratka.pl, przez co zostając naszym wspólnikiem, będziesz mógł także oferować usługi i produkty firmy Multiratka, dzięki czemu będziesz miał jeszcze szerszy pakiet usług do zaoferowania, co przyczyni się do większego zainteresowania ze strony klientów i przełoży się na Twoje zyski. Multiratka w swojej ofercie ma szeroki zakres kredytów i pożyczek oraz ubezpieczeń. Klientowi, któremu udzielisz pożyczki, czy kredytu będziesz mógł także zaproponować korzystne ubezpieczenia w pełnym zakresie, majątkowe, komunikacyjne, turystyczne, na życie oraz wiele innych. Dzięki współpracy z firmą Multiratka i usługą płatniczą, Twoi klienci będą mogli także opłacić u Ciebie rachunki i dokonać wpłat za zobowiązania. Dzięki temu skupisz wokół siebie jeszcze więcej zainteresowanych.

 

Zapewne interesuje Cię, z czego będzie składał się Twój zysk? Przede wszystkim otrzymasz prowizję od każdej podpisanej umowy. Twój zysk to także odsetki z tytułu niezapłaconych rat w terminie oraz opłaty za niespłacone zobowiązanie wynikające z umów pożyczkowych, które zawrzesz.

 

Gwarantujemy Ci tylko przejrzyste i jasne warunki współpracy. Jeśli jesteś zainteresowany, nie czekaj, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a przedstawimy Ci wyjątkowo korzystne warunki współpracy.

 

Dla przedsiębiorców i właścicieli różnych firm oferujemy także zupełnie inną formę współpracy z naszą firmą, która polega na reklamowaniu Twojej działalności na naszych stronach internetowych. Kredyty Bez Zaświadczenia nie jest jedyną witryną, którą prowadzi nasza firma. Dzięki temu, że skupiamy wokół swoich stron codziennie tysiące użytkowników, reklama na naszych stronach jest najlepszą reklamą dla Twojej firmy. Warto zatem wykupić u nas baner reklamowy swojej działalności, a z pewnością dzięki naszej skutecznej reklamie liczba Twoich klientów wzrośnie.

 

Jeśli zatem jesteś zainteresowany reklamą swojej działalności za pośrednictwem naszych stron internetowych, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

 

 
Artykuł powstał dzięki portalowi Kredyty Kołobrzeg
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.