70 88 77 582 w 34
napisz sms o tresci WNIOSEK n nr 7393

REKLAMACJA

Kredyty bez zaświadczenia najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

REKLAMACJA

Dostałeś od nas e-mail lub sms pochodzący z naszego serwisu lub serwisu, który należy do nas, a jego treść Cię uraziła? A może w ogóle nie wyraziłeś zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych? Poinformuj nas o takiej sytuacji i jak najszybciej złóż reklamację. Masz do tego prawo, a my chcemy wiedzieć, dlaczego popsuliśmy Ci humor.

Reklamację możesz do nas wysłać pisząc, wypełniając formularz reklamacji dostępny poniżej lub wysyłając do nas tradycyjny list na adres: Reklamacja ul. Koszalińska 31/4, 78-100 Kołobrzeg z dopiskiem: REKLAMACJA.

Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi do 30 dni. O tym, jak została rozpatrzona Odpowiedź otrzymasz mailowo lub listownie. Jednocześnie informujemy, że Twoje dane osobowe zostaną usunięte z naszej bazy w terminie do 3 dni roboczych.

Chcesz Teraz sam usunąć lub zablokować swój numer telefonu i nie dostawać więcej ofert handlowych:

Kliknij tutaj i wypisz się z listy się online i zastrzeż swój numer telefonu i maila!

Łatwo jest poruszać się po nim i znaleźć wszystkie interesujące użytkownika informacje. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest zamieszczenie linków, dzięki którym wystarczy jedno kliknięcie, aby przenieść się bezpośrednio do strony docelowej poświęconej konkretnemu produktowi i usłudze. Dzięki temu szybko wyświetlimy formularz, za pomocą którego złożymy wniosek o kredyt i pożyczkę, przeniesiemy się na stronę, gdzie porównamy ceny, czy dodamy ogłoszenie oraz zapoznamy się ze stroną Polskiego Lombardu, który jest naszym największym partnerem. Serwis posiada również inne cenne zalety. Znajdziemy tutaj liczne ważne informacje i poradniki, dzięki którym dowiemy się o ważnych aspektach prawnych, finansowych, wydarzeniach oraz innych ciekawych tematach. Nasz serwis to także możliwość najlepszej reklamy dla wielu firm. Dzięki temu, że skupiamy wokół siebie wielu użytkowników każdego dnia wykupienie banneru reklamowego to najlepsza reklama dla usług każdej firmy. Zachęcamy do zapoznania się z naszym serwisem.