70 88 77 582 w 34
napisz sms o tresci WNIOSEK n nr 7393

Promocje na OBI Goleniów

Kredyty bez zaświadczenia najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Promocje na OBI Goleniów

Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Biel to jedyny z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie ważna się temu dziwić, podaje on doświadczenie sterylności, tak przecież lubianej w obecnym tłu. Na jego pomoc przemawia również uniwersalność – z łatwością przystosujemy do niego meble łazienkowe w każdym stylu.

Promocje na OBI Nowe Warpno

Jednakże nie mniej ciekawą ofertą jest montowanie bieli z własnymi kolorami, również tymi o intensywnym nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeżeli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno dobre lub miedziane, jak natomiast owe w ciemnych kolorach. Należy jednakże mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na pewne dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które zresztą ją ożywią.

Promocje na OBI Nowe Warpno

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Kwalifikując się na biel trzeba zwrócić uwagę na to, by każde meble łazienkowe i wyposażenia sanitarne były w współczesnym samym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie krótka. Jeśli jednak obawiamy się monotonii, zwłaszcza w przypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o odmiennych fakturach. Ciekawą propozycją i zarazem niezwykle modną są płytki z wzorami 3D. Na miejscu białego koloru wdzięcznie pokazuje się także naturalne drewno, które potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Nowe Warpno

Oświetlenie w łazience

Łazienki zaopatrzone w bieli zawsze sprzedają się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak więc, że światło przedstawia się z białego koloru także bardziej rozświetla pomieszczenie. Stanowi obecne bezdyskusyjna zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub małych pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą dodatkowo zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne zaprezentuje się oraz duże lustro nad umywalką, które dodatkowo rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwoli na długą kreatywność w wyborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe dużo jest przejrzeć szeroką gamę produktów widocznych na ścianie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na znaczny połysk będą także odbijały światło, jednak należy mieć, że zbyt wielu bieli sprawi, że pomieszczenie odda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba nosić na wzmiance to, że meble łazienkowe i smaki są przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Nowe Warpno