70 88 77 582 w 34
napisz sms o tresci WNIOSEK n nr 7393

Pożyczki społecznościowe

Kredyty bez zaświadczenia najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Nasza Firma Kredyty Bez Zaświadczenia oferuje także nowoczesną usługę finansową, czyli Pożyczki Społecznościowe. Ważne jest to, że to właśnie nasza firma jest pośrednikiem w udzielaniu takich pożyczek. Pożyczki społecznościowe to nowoczesna metoda inwestowania gotówki i dużym plusem takiego inwestowania jest to, że każdy może zostać inwestorem w udzielaniu takich pożyczek. Jedyne co trzeba mieć to ukończone 18 lat i wolne środki, które chcemy zainwestować. Jeśli zatem interesuje Cię pewny i bezpieczny interes, który zapewnia Ci szybkie zyski, to oferta pożyczek społecznościowych jest właśnie dla Ciebie. Na czym dokładnie polegają pożyczki społecznościowe i co to takiego jest? Otóż pożyczki społecznościowe polegają na tym, że osoba, która wnioskuje o taką pożyczkę, na czas spłaty swojego zobowiązania przekazuje naszej firmie przedmiot zastawu. Wartość ruchomości będącej zastawem musi przekraczać wartość udzielonej pożyczki. Jeśli zdarzy się taka sytuacje, że klient przestanie spłacać swoje zobowiązanie, wtedy jego przedmiot zastawu zostanie sprzedany. W ten sposób zysk ze sprzedaży zostanie przekazany osobie, która udzieliła pożyczki społecznościowej. Pożyczek społecznościowych mogą udzielać osoby fizyczne za pośrednictwem firmy finansowej, która jest odpowiednio zarejestrowana w urzędach.  Udzielanie pożyczek społecznościowych to bardzo opłacalny sposób inwestowania pieniędzy, ponieważ jest całkowicie bezpieczny. Nie ma ryzyka utraty zainwestowanych pieniędzy. To pewny i stabilny biznes. Dzięki współpracy z nami możesz znacznie zwiększyć swoje środki i to już zaledwie w kilka tygodni. Inwestując w pożyczki społecznościowe, masz wpływ na swoje realne zyski. Sam decydujesz, ilu osobom udzielisz pożyczki i tym samym ile zarobisz. Specjalnie dla naszych współpracowników stworzyliśmy innowacyjny system inwestowania swoich pieniędzy w pożyczki społecznościowe.

 

Jak wygląda proces udzielania pożyczki społecznościowej przez inwestorów?

 

Każdy, kto zdecyduje się na inwestowanie swojej gotówki w pożyczki społecznościowe, dostaje dostęp do naszej specjalnej platformy internetowej. Każdy inwestor ma możliwość wybierania osób, którym chce udzielić pożyczki. Inwestorzy mają dostęp do wszystkich danych osób wnioskujących o pożyczkę.  Dzięki dostępowi do platformy, po udzieleniu pożyczki społecznościowej inwestorzy cały czas mogą monitorować jej spłatę. Wszystkie wpłacone przez pożyczkobiorców raty, którym zostanie udzielona pożyczka, są przelewane na inwestora konto założone na platformie. Każdą gotówkę pochodzącą z wpływu na konto można ponownie inwestować i dzięki temu pomnażać swojej zyski. Inwestorem w pożyczki społecznościowe może zostać każda osoba fizyczna, która posiada ważny dowód osobisty i która dokona rejestracji oraz przeprowadzi podstawową weryfikację w serwisie.

 

Ile można zarobić na udzielaniu pożyczek społecznościowych?

 

Zysk od jednej udzielonej pożyczki dla inwestora wynosi 4% od przelanej na pożyczkę kwoty.

 

Zarobek inwestora składa się także z:

 

– odsetek od udzielonych pożyczek,

 

– gotówki pochodzącej ze sprzedaży przedmiotu zastawu w przypadku braku spłaty,

 

– odsetek za nieterminowe spłaty pożyczek,

 

– opłat, które pożyczkobiorcy poniosą za przesunięcie lub wydłużenie ostatecznego terminu spłaty zobowiązania. W tym przypadku inwestor ma zysk za każdy przesunięty termin spłaty pożyczki przez pożyczkobiorcę.

 

Dlaczego warto zostać naszym wspólnikiem w udzielaniu pożyczek społecznościowych?

 

Współpraca z nami jako inwestor to możliwość szybkiego pomożenia swoich środków i szansa na ciekawe dochodowe zajęcie. Dzięki współpracy z nami możesz wiele zyskać. Przede wszystkim inwestowanie w pożyczki społecznościowe to bezpieczna i pewna forma pomnażania pieniędzy. Oferta skierowana jest do osób, których nie interesują długie lokaty bankowe, których oprocentowanie jest stosunkowo niskie i dla osób, które boją się inwestować w ryzykowne fundusze lub chcą ustrzec się przed oszukańczymi piramidami finansowymi. Zapewne wiesz, że na rynku obecnie jest wiele możliwości inwestowania pieniędzy, jednak tylko nasza oferta jest w 100% pewna i bezpieczna. Gwarantujemy Ci, że w ciągu już zaledwie kilku miesięcy kilkakrotnie powiększysz swoje początkowo zainwestowane pieniądze.

 

Jeśli interesuje Cię  nasza oferta współpracy i chciałbyś zostać inwestorem w udzielaniu pożyczek społecznościowych, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a przedstawimy Ci korzystną ofertę współpracy.

Artykuł powstał dzięki portalowi Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *