70 88 77 582 w 34
napisz sms o tresci WNIOSEK n nr 7393

Dodaj Ogłoszenia

Kredyty bez zaświadczenia najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Masz coś do sprzedania wiec umieść ogłoszenie z darmo n portalu kliknij Dodaj ogłoszenie

Nasz serwis, oferuje także możliwość dodawania ogłoszeń całkowicie za darmo. Dzięki nam sprzedasz swoje przedmioty bez najmniejszego problemu.

 

Możesz być zaskoczony, jak wiele udogodnień Ci oferujemy. Potrzeby i wygoda naszych klientów są dla nas najważniejsze. Otrzymaliśmy wyraźne znaki, że nasi klienci lubią mieć wszystko w jednym miejscu, a że w ostatnim czasie bardzo popularne są oferty kupna/sprzedaży w sieci, dlatego zdecydowaliśmy się, aby serwis ogłoszeniowy zaproponować także naszym klientom. Dzięki linkowi, który umieszczamy na tej stronie, przeniesiesz się do serwisu, gdzie z łatwością będziesz mógł dodać ogłoszenia o sprzedaży i kupnie przedmiotów z różnych kategorii, a także wyszukać ofert, które Cię interesują. Co ważne wszystkie ogłoszenia możesz umieścić w naszym serwisie bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Nie chcemy, aby nasi klienci tracili na transakcjach, dlatego u nas zamieścisz ogłoszenia za darmo. Można tutaj umieścić ogłoszenia z przeróżnych kategorii. Zatem możesz tu sprzedać obuwie, ubrania, artykuły dla dzieci, artykuły i akcesoria do domu, zabawki, artykuły dla zwierząt, pojazdy, a także nieruchomości, czyli mieszkania domy, działki rolne, budowlane. Wyszukasz tu także ogłoszenia o pracy lub też dodasz ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika. Znajdziesz tu oferty wynajmu mieszkania, a nawet ogłoszenia o zwierzętach czekających na właściciela. Zatem jak widzisz, znajdziesz tu po prostu wszystko. Jeśli nie masz pomysłu na prezent, to na stronie poświęconej dodawaniu ogłoszeń, również znajdziesz mnóstwo pomysłów i produktów w najlepszych cenach. Warto jest tu zaglądać, aby nie przegapić żadnej okazji. Strona jest niesamowicie przejrzysta  i czytelna, dlatego nikt nie będzie miał najmniejszego problemu, aby dodać ogłoszenie lub wyszukać oferty, które go interesują. Dzięki specjalnym filtrom szybko wyszukasz oferty, które Cię interesują. Wystarczy jedynie wybrać odpowiednią kategorię.

 

Sprawdź i przekonaj się, że dodawania ogłoszeń jeszcze nigdy nie było takie proste. A co najważniejsze zrobisz to całkowicie za darmo. Żaden serwis ogłoszeniowy nie może poszczycić się taką zaletą jak darmowe ogłoszenia. My jesteśmy bezkonkurencyjni i dlatego u nas jest to możliwe. Aby dodać ogłoszenie, należy wykonać jedynie kilka prostych kroków, które zajmą zaledwie kilka minut.

 

Na początek należy dokonać rejestracji. Zatem wybierz zakładkę REJESTRACJA i wypełnij formularz. Wystarczy tutaj podać swoje dane osobowe, login, który wymyślasz sam, hasło, a także adres e-mail, który jest potrzebny do ukończenia rejestracji.  Na koniec klikasz w zarejestruj.

 

Następnie należy zalogować się do swoje poczty elektronicznej, gdzie znajdziesz wiadomość przesłaną przez nas system. Aby potwierdzić rejestrację, należy kliknąć w otrzymany link.

 

Kolejny krok to zalogowanie się na naszej stronie internetowej. Zrobisz to za pomocą ustawionego przez siebie hasła i loginu.

 

Już jesteś zalogowany i możesz dodawać ogłoszenia. Wystarczy wejść w zakładkę DODAJ OGŁOSZENIE. Aby Twoje ogłoszenie mogło zostać dodane, należy wybrać kilka danych w formularzu, dotyczących produktu, który chcesz wystawić. Wybierasz zatem kategorię produktu, nazwę, sporządzasz dokładny opis i podajesz cenę. Możesz także dodać wyraźnie zdjęcia, aby bardziej zachęcić do kupna.  I to już wszystko. Twoje ogłoszenie zostało dodane Prawda, że proste?  Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę z wiadomościami na naszej stronie internetowej, znajdziesz tu odpowiedzi na swoje ogłoszenia.